Ultra Wide viewing Angle

Ultra Wide viewing Angle نمایشگرهای صنعتی بیشتر برای کابردهای بزرگ ساخته شده‌اند. بصورت بسیار عالی روشهای بهبود نمایشگرها را مطابق نیازهای کاربردی تکمیل کرده و آنها را عرضه کرده ایم. در طراحی مکانیکی، Sunlight readable، رنج دمایی گسترده کاری، انواع مختلف لمسی و طراحی IP65 به صورت water proof انواع راه کارها انجام شده است تا به بهترین شرایط برسیم. این نمایشگرها از ۵٫۷ اینچ تا ۴۷ اینچ در انواع مختلف تولید می‌شوند.محفظه IP65 برای استفاده داخلی و بیرونی ساخته شده است. نمایشگرهای IP65 flat panel   به گونه ای طراحی شده اند که در مقابل جریان گرد و غبار و باران کاملا محافظت می شوند و محدوده دمایی کاری این نمایشگرها از -۲۰ تا +۶۰ درجه سانتیگراد است.

از کاربردهای این LCDها استفاده در بیرون کیوسک، استفاده در پزشکی، استفاده در صنایع نظامی، استفاده در مصارف خانگی را برشمرد.

نمایشگرهای Rack1U console drawer در اندازه های مختلف ساخته شده و در عین حال قابل نصب

در داخل رک نیز می باشند. نمایشگرهای صنعتی UWVA نمایشگر های با زاویه دید بسیار پهن می باشند بطوری که در بسیاری از آنها این زاویه نزدیک به ۱۸۰ درجه میباشد.

۱۰٫۴UWVA ۱۲٫۱ UWVA ۱۵ UWVA ۱۷ UWVA
Ultra Wide viewing Angle 10.4 UWVA Ultra Wide viewing Angle 12.1 UWVA Ultra Wide viewing Angle 15 UWVA Ultra Wide viewing Angle 17 UWVA
۱۹ UWVA ۲۰٫۱ UWVA ۲۰٫۳ UWVA
Ultra Wide viewing Angle 19 UWVA Ultra Wide viewing Angle 20.1 UWVA Ultra Wide viewing Angle 20.3 UWVA

LCD با زاویه دید فوق العاده گسترده
این LCD با کیفیت بالا ، باریک و دیجیتال با زاویه دید گسترده با ارائه آخرین تکنولوژی در ارائه یک تصویر خوب و واضح طراحی شده است. این واحد با تمام مواردی که برای استفاده کامل از داخل برنامه های شما مورد نیاز است ، ارائه می شود.