Embedded Computers

Embedded Computers

 Embedded Computers Embedded Computers این بخش به دو قسمت کلی تقسیم می‌شود؛ قسمت اول کامپیوترهای Micro space  و قسمت بعدی

 Embedded Computers

Embedded Computers این بخش به دو قسمت کلی تقسیم می‌شود؛ قسمت اول کامپیوترهای Micro space  و

قسمت بعدی کامپیوترهای Embedded modules می‌باشد. تفاوت عمده این دو قسمت در این است

که کامپیوترهای Micro space دارای کیس آلومینیومی و کاملا عملیاتی هستند اما کامپیوترهای Embedded modules بدون کیس  و جعبه هستند.

در زیر هرکدام از این قسمت‌ها توضیح داده شده است.

کامپیوترهای MICROSPACE حاوی یک هارد و CD-DVD درایو می‌باشند. دیگر تجهیزات خارجی

(ضبط کننده ویدیویی، cd rw و dvd rw) می‌تواند از طریق Firewire IEEE1394 متصل شوند.

کامپیوترهای MICROSPACE کاملا با هر کامپیوتر پنتیوم دیگر سازگار می‌باشند و می‌توانند

با نرم‌افزارهای کامپیوترهای تجاری بصورت مطلوبی کار کنند. بر روی ای کامپیوترها Win2000/XP بصورت استاندارد نصب شده و در نتیجه کامپیوتر فوراً برای استفاده مشتری آماده است. تمامی درایورهای مورد نیاز برای vista, Win2000, Win XP در یک CD فراهم شده است.

کامپیوترهای Embedded modules شامل solid state disk، extended ambient working temperature، remote access و… می‌باشند. نوع کاربرد این سیستمها معمولا اجازه نمی‌دهد از ذخیره کننده‌های مکانیکی از قبیل دیسکت معمولی و یا هارد سخت استفاده کرد. یک پیشنهاد استفاده از حافظه نیمه رسانا است. مدل‌های مختلف این سیستمها، Smart module، PC/104، ۳٫۵-SBC، EPIC، Mini PCI و EBX می‌باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Micro space computers
Embedded Computers Micro space computers
سیستمها در ابعاد یک فرهنگ لغت و بدون فن طراحی شده اند و مجهز به آخرین روش‌های صرفه جویی در انرژی هستند.کامپیوترهای MICROSPACE از نوع Low-Voltage پردازنده‌های   PentiumM استفاده می‌کنند همچنین این سیستمها بخاطر نداشتن فن، نویزی تولید نمی‌کنند.
 Embedded modules
Embedded Computers  Embedded modules
این سیستمها برای انجام عملیاتهای گوناگون در شرایط محیطی بسیار سخت در نظر گرفته شده‌اند. این سیستمها شامل solid state disk، extended ambient workingtemperature، remote access و… می‌باشند.