DURO HF-210 TYRES

DURO HF-210 TYRES

DURO HF-210 TYRES   لاستیک کوچک محبوب Duro HF210 که دارای آج بلوک الگوی الماس است.   اطلاعات

DURO HF-210 TYRES

 

لاستیک کوچک محبوب Duro HF210 که دارای آج بلوک الگوی الماس است.

 

اطلاعات اضافی
اندازه تایر: ۴٫۰۰-۴
عرض: ۴
قطر لبه: ۴
ساخت و ساز: به صورت ضربدری
رتبه بندی لایه: ۴
TT / TL: TT – لوله مورد نیاز است
مارک: دورو
الگو: HF-210

 

دورو کیست؟

DURO HF-210 TYRES
Duro Tire & Wheel که در سال ۱۹۴۵ تاسیس شد ، پنجاه سال گذشته را صرف تمرکز بر فناوری تولید ایمن ترین لاستیک های با دوام در جهان کرده است. Duro یک تولید کننده لاستیک است که یک سری کامل از لاستیک ها را برای لاستیک های مسافری ، سبک ، کامیون ، تریلر ، ATV ، موتور سیکلت ، اسکوتر ، چرخ گلف ، چمن و باغ ، لیفتراک ، چرخ دستی و لاستیک دوچرخه تولید می کند.
ماندگاری اصل هدایت کننده هر کاری است که دورو انجام می دهد. Duro هرگز بهبود محصولات موجود و همچنین گسترش دامنه محصولات خود را به روزترین طرحهای آج و اندازه لاستیک را متوقف نمی کند. بخش تحقیق و توسعه دورو از توانایی های مهندسی زیادی برخوردار است و دورو محصولات خود را با آزمایش دقیق برای اطمینان از ایمنی شما قرار می دهد. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده تمام لاستیک های موجود در محدوده Duro به صفحه ما مراجعه کنید!

محصولات مشابه

اندازه این تایرها همان اندازه ۴٫۰۰-۴ ۴ PLY DURO HF-210 TT + INNER TUBE است. شما باید سرعت و میزان بارگذاری هر لاستیک ، الگو و مناسب بودن دستگاه را بررسی کنید. برای راهنمایی و مشاوره در مورد اینکه کدام محصول برای استفاده شما مناسب است ، لطفا با ما تماس بگیرید.
DURO HF-210 TYRES

دیتا


 

چنانچه برای شما در خصوص این محصول سوالات فنی پیش آمد می توانید با تیم فنی شرکت فاتحین صنعت شریف از طریق صفحه تماس با ما و یا تصویری که در انتهای پست قرار گررفته است ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را مطرح کنید.

 

فاتحین صنعت شریف

ارتباط با شرکت فاتحین صنعت شریف

برای تهیه و خرید این محصول با تیم فروش شرکت فاتحین صنعت شریف تماس بگیرید. ما ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگو هستیم