Ethernet Card

10Gigabit Ethernet Card for Desktop شرکت ETTUS

Gigabit Ethernet Card for Desktop ۱۰ Gigabit Ethernet PCIe Adapter Card for Desktop شرح: Ethernet Card کارت شبکه

Gigabit Ethernet Card for Desktop

۱۰ Gigabit Ethernet PCIe Adapter Card for Desktop

شرح:

Ethernet Card

کارت شبکه Ethernet  ،۱۰ گیگابیتی پرسرعت که ارتباط بین PC و USRP X300/310 را برقرار می کند.

این کیت شامل یک کارت PCI-Express با دو پورت پر سرعت SFP+ می باشد.

هنگامی که این کارت با USRP X300 یا X310 همگام می شود،قابلیت انتقال دیتا تا ۲۰۰ MS/s را در حالت پهنای باند دوگانه دارد.

این کارت شبکه Ethernet  به اسلات PCIe دسکتاپ شما متصل می شود و برای برقراری ارتباط با دستگاه های گفته شده نیاز به کابل SFP+  دارید.

 

کارت اترنت ۱۰ گیگا بایتی برای دسک تاپ
۷۸۳۳۴۵-۰۱

اتوس

کارت آداپتور ۱۰ گیگابیت اترنت PCIe برای دسک تاپ
کارت آداپتور اتصال ۱۰ گیگابیتی اترنت اتصال شبکه با سرعت بالا بین کامپیوتر و USRP ™ X300 / 310 را فراهم می کند. این کیت شامل یک کارت آداپتور PCI-Express با دو پورت + SFP است. این کیت اتصال وقتی با USRP ™ X300 یا X310 جفت شود ، می تواند تا ۲۰۰ MS / s پهنای باند جریان RX را پخش کند. کارت آداپتور ۱۰Gigabit Ethernet به شکاف PCIe روی دسک تاپ متصل است و برای اتصال به USRP X300 / 310 نیاز به کابل SFP + است.

محتوای کیت:

یک کارت دو گیگابیتی اترنت PCI-Express
براکت کم نمایه اضافی
پیوند به مستندات برای پیکربندی / راه اندازی

 

شرکت فاتحین صنعت شریف به عنوان مجری آزمایشگاه­های تخصصی مخابرات و تأیید نمونه و همچنین راه­انداز نخستین آزمایشگاه رادیو نرم­افزاری کشور تحت عنوان آزمایشگاه مخابرات سیار پیشرفتۀ دانشگاه تهران در طول ۱۰ سال گذشته تأمین کننده انواع ماژول­های رادیو نرم­افزار (Softwore Defined Radio-SDR)  و انواع RF Daughterboards  برای صنایع مختلف کشور بوده است و دهها مورد تأمینSDR  از سری­های مختلUSRP Network ,USRP X,USRP Bus, و USRP Embedded برندEttus  National Instruments , در سوابق خود دارد. همچنین متخصصین این شرکت با تسلط بر محیط لینوکس نرم­افزارهای توسعه دهندۀ SDR مانندGNU Radio   و LabVIEW این توانایی را خواهند داشت که در کوتاهترین زمان ممکن­ ایده مدنظر شما را به صورت بهینه و تست شده در محیط نرم­افزار و سپس در محیط عملیاتی محقق نمایند و همچنین بهمراه خدمات بازرگانی تأمین ماژول­های SDR ، خدمات بی­بدیل و منحصر به فردی را به مجموعۀ شما ارائه نماید. 

 

contactus

برای تهیه و خرید این محصول با تیم فروش شرکت فاتحین صنعت شریف تماس بگیرید. ما ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگو هستیم