پیاده سازی انواع جاذب های (Absorber) صنعتی و آزمایشگاهی EMC

شرکت فاتحين صنعت شريف جهت پياده سازي اتاق آنتن از محصولات شرکتEMERSON & CUMMING MICROWAVE PRODUCTS N.V بهره مي‌جويد. مهمترين دليل انتخاب اين شرکت بعنوان تأمين کننده علاوه بر کيفيت بالای محصولات، تيم مهندسی بسيار قوی است که به مشتريان جهت طراحی و ساخت اتاق شيلد مشاوره و سرويس ارائه ميدهد. طراحان اين شرکت، بدون نياز به جزئيات کار و محل اجرای پروژه و بر اساس کاربرد و ابعاد مورد درخواست مشتری، به طراحی دقيق اتاق شيلد و اتاق آنتن پرداخته و نحوة پياده سازی را در اسنادی کامل به مشتری تحويل مي‌دهند.
ويژگي‌هاي ممتاز محصولات اين کمپاني قابليت نصب جاذب‌ها بر روي ريل‌هاي خاص است. به اين مفهوم که بدون نياز به چسباندن جاذب بر روی ديوار، بر روی صفحاتی نصب مي‌گردد که آن صفحات دارای ريل نری بوده و بر روی ريل مادگی که بر روی ديوار نصب مي‌گردد جفت خواهد شد. اين سيستم امکان ترميم قسمت‌های آسيب ديده را به سهولت فراهم مي‌سازد. همچنين اين سيستم توانايي منتقل کردن اتاق آنتن به هر مکان ديگري را نیز ميسر می‌کند.
تعدادي از نمونه کارهاي انجام شده توسط اين کمپاني را که خود گواه تخصص و سابقه و توانايي اين کمپاني در اتاق‌هاي بدون انعکاس است، در این بخش آورده شده است. لازم بذکر است که شرکت فاتحين صنعت شريف با بهره‌گيری از تيم فنی خود خدمات مشاوره و خدمات پس از فروش را به بهترين وجه ممکن به مشتريان گرامی ارائه خواهد کرد.
این بخش دارای شش زیر مجموعه می باشد که هر کدام از این شش بخش داری زیر مجموعه های متفاوتی می باشد که از طریق لینک های زیر می توانید از آنها استفاده کنید.