USRP X310

USRP X310 محصول شرکت ETTUS

USRP X310 KINTEX7-410T FPGA, 2 CHANNELS, 10 GIGE AND PCIE BUS شرح: دستگاه USRP X310یک پلتفورم scalable software

USRP X310

KINTEX7-410T FPGA, 2 CHANNELS, 10 GIGE AND PCIE BUS

شرح:

دستگاه USRP X310یک پلتفورم scalable software defined radio (SDR) با قابلیت های بسیار فراوان است که برای طراحی و توسعه نسل بعدی ارتباطات بی سیم طراحی شده است.

ارتباطات چندگانه پر سرعت PCIe, dual 10 GigE, dual 1 GigE به همراه یک آی سی قابل برنامه ریزی fpga  از نوع Kintex-7  در داخل یک بسته بندی مناسب از ویژگی های اصلی دستگاه USRP X310 است. علاوه بر اینها به علت استفاده از سخت افزار بسیار قدرتمند و معماری مناسب USRP X310 امکان استفاده از درایو های بین پلتفورمی cross-platform UHD driver باعث شده است تا این دستگاه بسیاری از چارچوب های توسعه (development framework) پشتیبانی کند و بتوان معماری جدید برای پروژه های منبع باز (open source) را بر روی آن پیاده سازی کرد.

 

USRP X310
۷۸۳۱۴۵-۰۱

Ettus Research USRP X310 یک پلت فرم رادیویی (SDR) تعریف شده برای طراحی و استقرار سیستم های ارتباطی بی سیم نسل بعدی با کارایی بالا و قابل توسعه است. معماری سخت افزاری ترکیبی از دو اسلات برد پهنای باند پهنای باند است که DC – 6 گیگاهرتز را با پهنای باند باند پایه تا ۱۲۰ مگاهرتز ، چندین گزینه رابط پرسرعت (PCIe ، دو گیگابایت ۱۰ گیگابایتی ، دو گیگابایتی ۱ گیگابایتی) و یک Kintex بزرگ قابل برنامه ریزی برای کاربر – ۷ FPGA در یک عامل دسک تاپ مناسب یا نیمه گسترده ۱U قابل نصب در رک. علاوه بر ارائه بهترین عملکرد سخت افزاری در کلاس ، معماری نرم افزار منبع باز X310 از پشتیبانی درایور UHD کراس پلت فرم پشتیبانی می کند و آن را با تعداد زیادی از چارچوب های توسعه پشتیبانی شده ، معماری مرجع و پروژه های منبع باز سازگار می کند.

 

مشخصات کاربری:

سیستم عامل Linux-windows
چارچوب توسعه(برنامه ریزی) GNU Radio

Xilinx Vivado 2015.2 Design Suite

نرم افزار Amarisoft LTE 100

 

در زیر مشخصات fpga  مورد استفاده در محصول ذکر شده است

Kintex 7 -410T FPGA
۴۰۶k گیت های منطقی
۲۸,۶۲۰ Kb حافظه
۱۵۴۰ ضرب کننده ها
۲۰۰ MHz کلاک
۲۰۰ MS/s سرعت انتقال با عرض باند ۱۶ بیتی

contactus

 

شرکت فاتحین صنعت شریف به عنوان مجری آزمایشگاه­های تخصصی مخابرات و تأیید نمونه و همچنین راه­انداز نخستین آزمایشگاه رادیو نرم­افزاری کشور تحت عنوان آزمایشگاه مخابرات سیار پیشرفتۀ دانشگاه تهران در طول ۱۰ سال گذشته تأمین کننده انواع ماژول­های رادیو نرم­افزار (Softwore Defined Radio-SDR)  و انواع RF Daughterboards  برای صنایع مختلف کشور بوده است و دهها مورد تأمینSDR  از سری­های مختلUSRP Network ,USRP X,USRP Bus, و USRP Embedded برندEttus  National Instruments , در سوابق خود دارد. همچنین متخصصین این شرکت با تسلط بر محیط لینوکس نرم­افزارهای توسعه دهندۀ SDR مانندGNU Radio   و LabVIEW این توانایی را خواهند داشت که در کوتاهترین زمان ممکن­ ایده مدنظر شما را به صورت بهینه و تست شده در محیط نرم­افزار و سپس در محیط عملیاتی محقق نمایند و همچنین بهمراه خدمات بازرگانی تأمین ماژول­های SDR ، خدمات بی­بدیل و منحصر به فردی را به مجموعۀ شما ارائه نماید.

 

برای تهیه و خرید این محصول با تیم فروش شرکت فاتحین صنعت شریف تماس بگیرید. ما ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگو هستیم