T1024

T1024

T1024 Lawmate ویژگی: ارزش T1024 را از Lawmate نامگذاری کنید فرکانس ها (۸ کانال) ۲۴۱۰ ، ۲۴۳۰ ،

T1024
Lawmate

ویژگی: ارزش
T1024 را از Lawmate نامگذاری کنید
فرکانس ها (۸ کانال) ۲۴۱۰ ، ۲۴۳۰ ، ۲۴۵۰ ، ۲۴۷۰ ، ۲۳۱۰ ، ۲۳۳۰ ، ۲۴۹۰ ، ۲۵۱۰ مگا هرتز
توان ۱۰۰۰ مگاوات (در CH استفاده نکنید)
ابعاد بدون اتصال SMA: 50 x 26 x 13 mm
وزن بدون اتصال SMA: 20 گرم
ولتاژ کار ۱۰٫۵ ولت – ۱۳ ولت (معمولی ۱۲ ولت)
جریان معمولی –
ولتاژ لوازم جانبی پشتیبانی نمی شود
اتصال آنتن SMA
ماژول تقویت کننده ماژول تقویت کننده قابلیت اطمینان / خطی بالا / AIGaAs / GaAs FET
اطلاعات اضافی از مدار حلقه فاز قفل فازی بدون مشکل رانش دما استفاده می کند

 

بررسی اجمالی

پردازنده های ارتباطی QorIQ® دو هسته ای T1024 و T1023 و تک هسته ای T1014 و T1013 هسته های ۶۴ بیتی را با استفاده از فناوری Power Architecture® با معماری شتاب دهنده سرعت داده (DPAA) با عملکرد بالا و شبکه های رابط باس محیطی با عملکرد بالا ترکیب می کنند ، برنامه های شبکه های مخابراتی و صنعتی. پلتفرم QorIQ سری T ویژگی های بهینه شده ای را برای بازار صنعتی ارائه می دهد ، از جمله واحد رابط نمایشگر برای HMI ، موتور QUICC موتور ® برای بارگیری پروتکل صنعتی و پشتیبانی ECC برای قابلیت اطمینان “همیشه روشن”.

پردازنده های T1024 و T1014 در یک بسته ۲۳x23 میلی متری کاملاً مجهز هستند ، که سازگاری پینی قابل مقیاس با پردازنده چهار هسته ای T1042 و حتی پردازنده هشت هسته ای T2081 را برای مقیاس بندی قیمت و قدرت با یک طراحی واحد فراهم می کند.

پردازنده های ارتباطی QorIQ T1023 و T1013 SoC های رابط کاربری و بهینه سازی نیرو هستند که برای ارائه عملکرد چشمگیر تک هسته ای یا دو هسته ای برای شبکه های حساس به برق و سیستم های صنعتی طراحی شده اند. هر دو نسخه یک نرم افزار عالی و سازگار با مسیر ۶۴ بیتی و ورودی و خروجی برای پردازنده های ارتباطی ۳۲ بیتی QorIQ P10XX محبوب خانواده را ارائه می دهند.

T1024


 

چنانچه برای شما در خصوص این محصول سوالات فنی پیش آمد می توانید با تیم فنی شرکت فاتحین صنعت شریف از طریق صفحه تماس با ما و یا تصویری که در انتهای پست قرار گررفته است ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را مطرح کنید.

 

فاتحین صنعت شریف

ارتباط با شرکت فاتحین صنعت شریف

برای تهیه و خرید این محصول با تیم فروش شرکت فاتحین صنعت شریف تماس بگیرید. ما ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگو هستیم