capture

شرح کمپانی mfg :

شرکت MFG Components گروهی مستقل از گروه Kesla است که در شرق فنلاند با فضایی بالغ بر ۴۰۰۰ مترمربع در حال فعالیت است.این شرکت در حال حاضر با بیش از ۳۰ متخصص با استفاده از ۱۰ ماشین CNC در خدمت شرکت های تولیدکننده می باشد.

این شرکت با شبکه ای گسترده از همکاران خود در سراسر جهان در حال عرضه راه حل های متنوع برای مشتریان می باشد.این شرکت در سه زمینه زیر فعالیت می کند:

  • SHAFT COUPLINGS

 

1

خط تولید این بخش از شرکت بسته به نیاز شرکت امکان طراحی و تولید انواع کوپلینگ صلب و انعطاف پذیر را دارد.این بخش از شرکت محصولات استاندارد برای موتورهای دیزل را برای مشتریان تولید می کند.

  • CONTRACT MANUFACTURING

 

2

این شرکت با تجهیز کارخانه های خود به موتورهای مدرن ۵ محوره ، امکان عرضه خدمات ماشین کاری روی شفت ها و پولی های V شکل و انواع اجزای گیربکس را داراست.این شرکت تایید خود را بر ارائه محصولات با کیفیت و مطابق با نظر مشتریان گذاشته است.

  •   POWER TRANSMISSION SOLUTIONS

 

 

3

با تکیه بر تجربه ۴۰ ساله شرکت روی محصولات انتقال قدرت مکانیکی ،امروز این شرکت قادر به تولید درایوهای مستقیم مبتنی بر خواسته های مشتری می باشد.این تجربه و امکانات باعث شده است که این شرکت بتواند تمامی خواسته های مشتریان خود را با نهایت دقت و کیفیت بالا اجرایی کند.

 

مهندسین آموزش دیده شده فاتحین صنعت شریف با همکاری این شرکت همچون همیشه تلاش دارد تا مشاوره دقیق و کارآمدی را در مورد نیاز شما به شما ارائه کند و در صورت نیاز از مهندسین این شرکت مشورت بگیرد تا بهترین راه حل رای برای نیاز صنعتی شما ارائه نماید. آموزش تخصصی و خدمات پس از فروش مانند تعمیرات از تعهدات فاتحین فاتحین صنعت شریف پس از تحویل پروژه خواهد بود.