JISKOOT MS53

JISKOOT MS53 Laboratory Mixer

JISKOOT MS53 Laboratory Mixer شرح: دستگاه مخلوط کن آزمایشگاهی MS53  به اتصالات ورودی نمونه ها به راحتی وصل

JISKOOT MS53 Laboratory Mixer

شرح:

دستگاه مخلوط کن آزمایشگاهی MS53  به اتصالات ورودی نمونه ها به راحتی وصل می شود.نمونه ها از شیر یا جداره ها (Septum) قابلیت وارد شدن به مخلوط کن را دارند.هم چنین این مخلوط کن را می توان در محیط های گرم ،جایی که روغن های خاص نیاز به دما دارند،می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

نمونه گیری دقیق

مستلزم حفظ یکپارچگی نمونه در هر مرحله است. گیرنده ها باید برای محیط نمونه گیری مناسب باشند و برای استفاده همراه با سیستم اختلاط و روش تجزیه و تحلیل مورد استفاده طراحی شوند. سیستم مخلوط نمونه آزمایشگاهی JISKOOT MS53 Lab Mix * یک راه حل کنترل شده و دقیق را ارائه می دهد.
وقتی نمونه ای در یک گیرنده قابل حمل جمع آوری می شود ، ممکن است ساعت ها طول بکشد تا تجزیه و تحلیل شود. در این مدت ، بسیاری از اجزای سنگین تر ، مانند آب ، می ریزند و جدا می شوند. برای اطمینان از نمایندگی نمونه برداشت شده برای تجزیه و تحلیل ، مطالب باید کاملاً مخلوط شود. سیستم JISKOOT MS53 Lab Mix یک حلقه پمپ شده الکتریکی یا پنوماتیک را برای انجام این عملکرد فراهم می کند. این سیستم طوری طراحی شده است که روی یک نیمکت آزمایشگاهی قرار دارد و گیرنده های آن روی زمین قرار می گیرند. نمونه ها ممکن است از دریچه برداشت یا از طریق یک سپتوم اختیاری تهیه شوند. میکسر همچنین می تواند در محفظه گرم شده نصب شود تا روغن های مهم دما را مخلوط کند.

 

contactus

برای تهیه و خرید این محصول با تیم فروش شرکت فاتحین صنعت شریف تماس بگیرید. ما ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگو هستیم