۳U Computer

کامپیوترهای صنعتی در شاخه Impact  در دسته ۳U Computer  شامل یک دسته زیر می باشد

که برای اطلاع بیشتر از آن می توانید وارد لینک مربوط به آن شوید:

Impact 3010

کامپیوترهای سری Impact 3010 دارای مادر بورد Intel و قطعات دارای کلاس صنعتی به همراه منبع تغذیه و شاسی

مستحکم استاندارد ۳U از جنس استیل می باشندکامپیوترهای سری Impact توسط Amplicon و تحت استاندارد کیفیتی

 ISO 9001:2000 طراحی و ساخته می شوند. آنها از نظر اقتصادی کاملاً به صرفه بوده و پلی بین تجارت و برترین سیستمهای صنعتی برقرار می سازند.

3U Computer Impact 3010

۳U Rackmount رایانه صنعتی
خط ۳U رایانه های سفارشی Rackmount BSI از جدیدترین پردازنده های اینتل استفاده می کنند و این امکان را دارند که در صورت لزوم از منبع تغذیه اضافی استفاده کنند. شما می توانید از مادربردهای تجاری و همچنین مادربردهای صنعتی استفاده کنید. مادربردهای صنعتی از مزیت تأمین طولانی مدت (به طور معمول ۳-۵ سال) برخوردار هستند در حالی که مادربردهای تجاری به راحتی در دسترس هستند اما برای مدت کوتاه.

رایانه های شخصی ۳U Rack Mount
از مجموعه متنوعی در سری PC های ۱۹ “Rack Mount ما انتخاب کنید. ما کامپیوترهای مادربورد و غیرفعال را برای نصب در رک نصب می کنیم که با استفاده از موارد rackmount با ارتفاع ۱U ، ۲U ، ۳U و ۴U ساخته شده اند. ما یک ارائه دهنده خدمات رایانه صنعتی کامل هستیم. صنعتی ما رایانه ها با معتبرترین سازندگان صنعت مانند اینتل ، سونی ، سیگیت و غیره سرشار هستند. هر رایانه نصب شده دارای یک سال ضمانت کامل است. برای ساده سازی طراحی رایانه مناسب برای همه کارها ، با ما تماس بگیرید و به ما اجازه دهید نقل قول یک رک سوار کامپیوتر شخصی برای شما.