شرح کمپانی Logic-Instrument:

شرکت Logic-Instrument با بیش از ۳۰ سال سابقه سازنده انواع لپتاپ، تبلت و موبایل صنعتی جهت استفاده در شرایط سخت در کشور فرانسه میباشد. این شرکت علاوه بر ارائه تجهیزات سخت افزاری انواع راهکاری های نرم افزاری متنوع و متناسب با نیاز مشتری را نیز ارائه مینماید.
بخش لپتاپ های صنعتی این کمپانی انواع لب تاب های ۱۳ الی ۱۷ اینچ با قابلیت های سخت افزاری متفاوت و رده بالا ارائه میشود و در صورت نیاز مشتری قابلیت افزودن آپشن های سخت افزاری دلخواه را نیز دارا میباشد این محصولات دارای استاندارد IP65 در برابر گرد و غبار و آب میباشد همچنین این محصولات استاندارد MIL-STD-810G نیز میباشند.
بخش تبلت های صنعتی این کمپانی انواع تبلت های ۸ الی ۱۰٫۴ اینچ با قابلیت های سخت افزاری متفاوت و رده بالا ارائه میشود و این محصولات دارای استاندارد IP67 در برابر گرد و غبار و آب میباشد همچنین این محصولات استاندارد MIL-STD-810G نیز میباشند. سیستم نرم افزاری ارائه شده با این محصولات نیز جدیدترین ورژن Microsoft Windows میباشد.
بخش اسمارت فون های صنعتی این کمپانی انواع اسمارت فون های ۴ الی ۶ اینچ با قابلیت های سخت افزاری متفاوت و رده بالا ارائه میشود و این محصولات دارای استاندارد IP67 و IP68 در برابر گرد و غبار و آب میباشد. سیستم نرم افزاری ارائه شده با این محصولات نیز جدیدترین ورژن Android بوده و قابلیت کار در شرایط سخت و نامطلوب و دمای ° -۲۵ to +60°C را دارا میباشند.
بخش Solutions (راهکارها) این شرکت از جمله نقاط قوت این کمپانی میباشد چرا که بر پایه نرم افزارهای ارائه شده همراه با محصولات خود شمال Windows و Android راهکارهای سازمانی و مدیریتی بر پایه این نرم افزارها ارائه میدهد و با توجه به بهره گیری از کارشناس نرم افزار خبره اقدام به ارائه راهکار های متنوع با توجه به نیاز مشتری مینماید.
مهندسین آموزش دیده شده فاتحین صنعت شریف مشاوره دقیقی در مورد نیاز شما به شما ارائه خواهند کرد و در صورت نیاز از مهندسین شرکت فرانسوی مشورت خواهند گرفت تا بهترین راه حل رای برای نیاز صنعتی شما ارائه نماییم.آموزش تخصصی و خدمات پس از فروش مانند تعمیرات از تعهدات فاتحین فاتحین صنعت شریف پس از تحویل پروژه خواهد بود.

FieldBook Tablets

 

Fieldbook K80

Fieldbook K101

Fieldbook M70

Fieldbook K80

Fieldbook K101

Fieldbook M70

Fieldbook M101

Fieldbook L101

Fieldbook i1

Fieldbook M101


Fieldbook L101

Fieldbook i1

Fieldbook E1

Fieldbook B1

Fieldbook E1

Fieldbook B1

Fieldbooks Smartphone

Fieldbook F53

Fieldbook F1

GranitePhone

 

Fieldbook F53

GranitePhone

Fieldbook Secure

Fieldbook Secure

Tetra Series

TETRAnote MS13

TETRAnote EX15

TETRAnote EX17

TETRAnote MS13

TETRAnote EX15

TETRAnote EX17

 

TETRAlight XXS 12

TETRAlight XXS 8

TETRApad H2

 

TETRAlight XXS 12


TETRApad H2