شرکت Jastram با بیش از ۱۲۵ سال سابقه سازنده انواع تجهیزات Electronic Control ، Monitoring Devices و تعمیر و راه اندازی انواع تجهیزات دریایی خاص و TurboCharger در کشور آلمان میباشد. همچنین این شرکت با توجه به همکاری گسترده با کمپانی HamiltonJet فروش و خدمات پس از فروش محصولات این کمپانی را نیز ساپورت میکند.
بخش transverse thrusters این کمپانی از سال ۱۹۵۰ اقدام به تولید و توسعه تجهیزات transverse thrusters نموده است این تجهیزات در صنایع دریایی کاربرد ویژه ایی دارد و بخش اصلی موتور و پیشرانه کشتی ها یدک کش ها نیازمند این محصولات میباشد .
بخش Condition Monitoring این کمپانی محصولات مورد نیاز در حوزه بررسی و مانیتورینگ تجهیزات دریایی را پوشش میدهد . باتوجه به حساسیت کار تجیهیزات حوزه دریایی و Offshore و تداوم کار محصولات این حوزه همواره مانیتورینگ شرایط عملکردی دستگاه ها و نظارت مداوم بر آنها از ضروریات کار در این حوزه است و از این رو شرکت شرکت Jastram اقدام به تولید محصولات مورد نیاز نموده است.
بخش Azimuth grid Thrusters این کمپانی thruster های عمودی جهت استفاده در آب های با عمق کم تولید میشود که در یدک کش ها، کشتی های تفریحی و کشتی های مورد استفاده در آب های کم عمق از جمله موارد استفاده این محصولات میباشد.
بخش Thrusters drives and controls این کمپانی از سال ۱۹۵۰ اقدام به تولید رنج وسیعی از تجهیزات کنترلی Thruster ها نموده است. محصولاتی مانند ۳-Step drive System و Dynamic drive, a multistep drive system و Frequency-controlled (FC) drives و … از تولیدات این شرکت میباشد.
مهندسین آموزش دیده شده فاتحین صنعت شریف مشاوره دقیقی در مورد نیاز شما به شما ارائه خواهند کرد و در صورت نیاز از مهندسین شرکت آلمانی مشورت خواهند گرفت تا بهترین راه حل رای برای نیاز صنعتی شما ارائه نماییم.آموزش تخصصی و خدمات پس از فروش مانند تعمیرات از تعهدات فاتحین فاتحین صنعت شریف پس از تحویل پروژه خواهد بود.