شرح کمپانی Heitec :

شرکت Heitec با بیش از ۳۰ سال سابقه و با بیش از ۱,۰۰۰ نفر پرسنل سازنده انواع رک، ساب رک، قطعات و محصولات جانبی سرور و … جهت استفاده در شرایط سخت در کشور آلمان میباشد. این شرکت علاوه بر ارائه تجهیزات سخت افزاری انواع راهکاری های سخت افزاری و نرم افزاری متنوع و متناسب با نیاز مشتری را نیز ارائه مینماید.
بخش Subracks این کمپانی تولید کننده انواع ساب رک در ابعاد مختلف برای استفاده در شرایط متفاوت میباشد محصولات باتوجه به کاربردشان دارای استانداردهای متفاوت مانند استاندارد های EMC و یا استانداردهای Vibration جهت مقاومت در برابر لرزش در صنایعی چون هوایی و ریلی میباشند این محصولات علاوه بر این صنایع در زمینه های دیگری چون صنایع دریایی، نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاهی و آب و فاضلاب و IT کاربرد دارد.
بخش Instrument cases / system enclosures این کمپانی تولید کننده انواع کیس ها در ابعاد مختلف برای استفاده در شرایط متفاوت میباشد این محصولات نیز مانند بخش قبل محصولات باتوجه به کاربردشان دارای استانداردهای متفاوت مانند استاندارد های EMC و یا استانداردهای Vibration جهت مقاومت در برابر لرزش در صنایعی چون هوایی و ریلی میباشند این محصولات علاوه بر این صنایع در زمینه های دیگری چون صنایع دریایی، نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاهی و آب و فاضلاب و IT کاربرد دارد.
بخش Industrial PCs این کمپانی تولید کننده انواع کیس های کامپیوتر و سرور میباشد که این محصولات در ابعاد متفاوت و با توجه به کاربرد از جنس های متفاوتی ساخته میشوند همچنین باتوجه به نیاز مشتری امکان تغییر در ابعاد این محصولات نیز وجود خواهد داشت. این محصولات با توجه به کاربردشان دارای استاندارد های متفاوتی شامل استاندارد EMC و یا استانداردهای Vibration جهت مقاومت در برابر لرزش در صنایعی چون هوایی و ریلی میباشند این محصولات علاوه بر این صنایع در زمینه های دیگری چون صنایع دریایی، نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاهی و آب و فاضلاب و IT کاربرد دارد.
بخش MicroTCA این کمپانی تولید کننده انواع کیس، Face Plates، صفحه های فیلتر، رک های Micro TCA، MicroTCA development system، PicoTCA میباشد. این محصولات در صنایع مخابرات، صنایع ریلی و هوایی کاربرد دارد. این محصولات علاوه بر این صنایع در زمینه های دیگری چون صنایع دریایی، نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاهی و آب و فاضلاب و IT کاربرد دارد.
بخش CPCI / CPCI Serial این کمپانی تولید کننده انواع Backplane، CompactPCI، CPCI Serial Plattform و … میباشد. این محصولات در صنایع مختلفی مانند صنایع مخابرات، هوایی، ریلی، دریایی، نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاهی و آب و فاضلاب و IT کاربرد دارد.
بخش Rock-Mount Systems for VMEbus این کمپانی رنج کاملی از محصولات با کاربرد VME تولید میکند که میتوان به انواع Backplane، Rack-Mount Systems، MPS Monitoring، Slim-box Vario و … اشاره نمود. این محصولات در صنایع مختلفی مانند صنایع مخابرات، هوایی، ریلی، دریایی، نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاهی و آب و فاضلاب و IT کاربرد دارد.
مهندسین آموزش دیده شده فاتحین صنعت شریف مشاوره دقیقی در مورد نیاز شما به شما ارائه خواهند کرد و در صورت نیاز از مهندسین شرکت آلمانی مشورت خواهند گرفت تا بهترین راه حل رای برای نیاز صنعتی شما ارائه نماییم.آموزش تخصصی و خدمات پس از فروش مانند تعمیرات از تعهدات فاتحین فاتحین صنعت شریف پس از تحویل پروژه خواهد بود.