شرح کمپانی Amplicon:

شرکت Amplicon با بیش از ۴۰ سال سابقه سازنده انواع تجهیزات اتوماسیون صنعتی مانند کامپیوتر، سرور، مانیتور و … جهت استفاده در شرایط سخت در کشور انگلیس میباشد. این شرکت علاوه بر ارائه تجهیزات سخت افزاری انواع راهکاری های سخت افزاری و نرم افزاری متنوع و متناسب با نیاز مشتری را نیز ارائه مینماید.
بخش Industrial Computing این کمپانی تولید کننده انواع کامپیوترهای صنعتی، کامپیوترهای بدون فن و فشرده، سرور، پنل پی سی، مادر برد ، Backplane، کارت نمونه بردار، مانیتور صنعتی، کیبورد صنعتی، کنسول مانیتور، رک و … میباشد که در صنایع مختلفی چون نفت و گاز و پتروشیمی، نیروگاهی و آب و فاضلاب، صنایع ریلی ، صنایع هوایی کاربرد دارد.
بخش Data Communications این کمپانی تولید کننده انواع تجهیزات شبکه و مبدل های مربوطه شامل سوئیچ های صنعتی شبکه، Ethernet Extenders، مبدل سریال به شبکه، بردهای سریال، USB Hub، اکسس پوینت های صنعتی، سرور ویدئو و… میباشد که در صنایع مختلفی چون مخابراتی، نیروگاهی، صنایع ریلی کاربرد دارد.
بخش Measurement & Control این کمپانی باتوجه به همکاری های گسترده با کمپانی های صاحب نام در زمینه ساخت تجهیزات اندازه گیری و کنترل اقدام به تأمین تجهیزات از کمپانی هایی چون Keysight و ADLink را مینماید و در این بخش به تأمین انواع تجیهزات تست و اندازه گیری، بردهای آنالوگ، دیتا لاگر و … مینماید. این دسته از محصولات در صنایع مخابراتی، دانشگاهی و تحقیقاتی کاربرد دارد.
بخش Engineering Services این کمپانی اقدام به ارائه انواع خدمات فنی مهندسی شامل انجام انواع تست مانند تست های EMC، UKAS و… ، خدمات نصب و راه اندازی انواع دیتا سنتر، برگزاری دوره های آموزشی و … مینماید.
مهندسین آموزش دیده شده فاتحین صنعت شریف مشاوره دقیقی در مورد نیاز شما به شما ارائه خواهند کرد و در صورت نیاز از مهندسین شرکت انگلیسی مشورت خواهند گرفت تا بهترین راه حل رای برای نیاز صنعتی شما ارائه نماییم.آموزش تخصصی و خدمات پس از فروش مانند تعمیرات از تعهدات فاتحین فاتحین صنعت شریف پس از تحویل پروژه خواهد بود.