HF-207 TYRES

HF-207 TYRES

HF-207 TYRES DURO   Duro HF 207 لاستیکی با طرح دنده صاف است که برای استفاده در بسیاری

HF-207 TYRES

DURO

 

Duro HF 207 لاستیکی با طرح دنده صاف است که برای استفاده در بسیاری از تریلرها و برنامه های باروی چرخ ایده آل است.

 

لاستیک های چند منظوره DURO HF-207

HF-207 TYRES
لاستیک های کوچک پیاده سازی | کامیون گونی | کارتهای دستی | تریلرهای باغ | لاستیک های کوچک
لاستیک های چند راهه
لاستیک های Duro HF-207 Multi Ribbed Implement بسیار پرطرفدار و قابل استفاده هستند و کاربردهای زیادی دارند. مناسب برای چرخ دستی ها ، کامیون های گونی و چرخ دستی ها و همچنین تریلرهای کوچک باغ ، Duro HF207 دارای یک الگوی دنده ای است که به آن مقاومت در برابر غلتکی بسیار کمی می دهد ، به ویژه روی چمن ها و آسفالت و بیشتر سطوح. این لاستیک چند دنده دورو به دلیل قابلیت اطمینان و قیمت مناسب یکی از محبوب ترین لاستیک های تعویض ماست.

اطلاعات اضافی

اندازه تایر: ۳٫۵۰-۶
عرض: ۳۵۰
قطر لبه: ۶
ساخت و ساز: به صورت ضربدری
رتبه بندی لایه: ۴
TT / TL: TT – لوله مورد نیاز است
مارک: دورو
الگو: HF-207

 

دورو کیست؟

Duro Tire & Wheel که در سال ۱۹۴۵ تاسیس شد ، پنجاه سال گذشته را صرف تمرکز بر فناوری تولید ایمن ترین لاستیک های با دوام در جهان کرده است. Duro یک تولید کننده لاستیک است که یک سری کامل از لاستیک ها را برای لاستیک های مسافری ، سبک ، کامیون ، تریلر ، ATV ، موتور سیکلت ، اسکوتر ، چرخ گلف ، چمن و باغ ، لیفتراک ، چرخ دستی و لاستیک دوچرخه تولید می کند.
ماندگاری اصل هدایت کننده هر کاری است که دورو انجام می دهد. Duro هرگز بهبود محصولات موجود و همچنین گسترش دامنه محصولات خود را به روزترین طرحهای آج و اندازه لاستیک را متوقف نمی کند. بخش تحقیق و توسعه دورو از توانایی های مهندسی زیادی برخوردار است و دورو محصولات خود را با آزمایش دقیق برای اطمینان از ایمنی شما قرار می دهد. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده تمام لاستیک های موجود در محدوده Duro به صفحه ما مراجعه کنید!

HF-207 TYRES

دیتا


 

چنانچه برای شما در خصوص این محصول سوالات فنی پیش آمد می توانید با تیم فنی شرکت فاتحین صنعت شریف از طریق صفحه تماس با ما و یا تصویری که در انتهای پست قرار گررفته است ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را مطرح کنید.

 

فاتحین صنعت شریف

ارتباط با شرکت فاتحین صنعت شریف

برای تهیه و خرید این محصول با تیم فروش شرکت فاتحین صنعت شریف تماس بگیرید. ما ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگو هستیم