GPS 17HVS

دستگاه GPS 17HVS/GPS 16HVS محصول شرکت GARMIN

GGPS 17HVS™ سنسور جی پی اس سرسخت GPS 17HVS برای مصارف دریانوردی، طراحی شده و توسعه یافته است.بنابر

GGPS 17HVS™

سنسور جی پی اس سرسخت GPS 17HVS برای مصارف دریانوردی، طراحی شده و توسعه یافته است.بنابر گواهی IPX7 نسبت به نفوذ آب محافظت شده ، بنابراین بدون نیاز به اضافه شدن المانی به آن در مقابل رطوبت و آب مقاومت می کند.

دریافت داده:

گیرنده ۱۲ کاناله این دستگاه به سیگنال های ماهواره را به صورت مداوم دنبال می کند و موقعیت را به شما گزارش می کند. هم چنین به واسطه بهره وری از WAAS امکان مکانیابی با دقت ۳ متر نیز بدون استفاده از DGPS خارجی ، فراهم شده است.

به واسطه استفاده از EMI/RFI در این وسیله،شما می توانید در نزدیکی دستگاه های محاسبه گر ازین دستگاه به عنوان یک وسیله بی سیم استفاده کنید و نگرانی راجع به ارتباطات دیگر نداشته باشید.

ارتباط با دیگر دستگاه ها:

دستگاه مورد بررسی داده های مورد استفاده برای RS232 را با استانداردهای صنعتی و فرمت NMEA 0183 تولید می کند،به همین دلیل به راحتی با لبتاپ ها و دستگاه های نقشه کشی ارتباط برقرار می کند.هم چنین قادر به تولید پالس سطح TTL بر ثانیه نیز می باشد که امکان ارتباط با UTC  را در یک میکروثانیه فراهم می آورد.

برای اطلاعات بیشر به دیتاشیت محصول مراجعه شود.


برای دانلود دیتاشیت اینجا کلیک کنید


 

چنانچه برای شما در خصوص این محصول سوالات فنی پیش آمد می توانید با تیم فنی شرکت فاتحین صنعت شریف از طریق صفحه تماس با ما و یا تصویری که در انتهای پست قرار گررفته است ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را مطرح کنید.

 

فاتحین صنعت شریف

ارتباط با شرکت فاتحین صنعت شریف

برای تهیه و خرید این محصول با تیم فروش شرکت فاتحین صنعت شریف تماس بگیرید. ما ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگو هستیم